Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Бердичівські спортсмени блискуче заявляють про себе на Всеукраїнському рівні

Категория: Спорт

Три Всеукраїнські першості і на всіх трьох – успішні виступи бердичівських спортсменів. Так, зокрема, у київському Палаці Спорту пройшов чемпіонат України з кіокушинкай карате «Бійці Нації» в якому взяли участь 1200 спортсменів із 67 команд з усієї України. Каратисти з Бердичева – Артем Панасюк та Юрій Лісовський – здобули почесну «бронзу» чемпіонату.

«Золотий» виступ записала за собою бердичівлянка Олександра Чернецька. На чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO, що був проведений у Білій Церкві, наша землячка зійшла на найвищу сходинку п’єдесталу пошани, ставши кращою у розділі Кік-лайт (вагова категорія +70). Тренує Олександру Олег Коденський.

Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу проходить цими днями у Коломиї. Участь у змаганнях взяв і бердичівлянин Даніїл Корнійчук (вагова категорія до 53-х кг., тренерка – Ірина Данилюк). Серед 13 учасників Даніїл посів 4 місце за сумою триборства (322,5 кг). Разом із суперником наш земляк показав однаковий результат у становій тязі – 150 кг. Через те, що вагою виявився важчий, став володарем малої срібної медалі.

Громада вітає спортсменів та їхніх наставників з успішними виступами!