Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

«Золотом» та «бронзою» всеукраїнського рівня заявила про себе бердичівська школа боксу

Категория: Спорт

Із «золотом» та «бронзою» повернулися до Бердичева вихованці ДЮСШ ім. Лонського з чемпіонату України з боксу серед учнів, що пройшов у Білій Церкві. Участь у змаганнях взяли близько 250 юних майстрів шкіряної рукавички.

Звання чемпіона України у ваговій категорії 63 кг здобув наш Ілля Шевченко, котрий здобув впевнену перемогу у всіх трьох проведених ним поєдинках. У півфіналі поступився супернику Садяр Рустамов (в/к 46 кг), і, як результат, став третім на цій першості. Ще один юний боксер – Ярослав Захаревич – за підсумками виступів увійшов до першої п’ятірки у своїй ваговій категорії.

Участь у нагородженні земляків взяв уславлений бердичівський боксер, майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів України, учасник Олімпійських ігор-2016 Володимир Матвійчук.

Бердичівська громада вітає з успішним виступом хлопців та їхніх тренерів – Валерія Бірюка та Дмитра Процака. Вперед до подальших перемог!