30

Новости Бердичева и области
Информация
Eсли Вы хотите оставить комментарий к данной статье, то Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Бердичівські спортсмени продовжують демонструвати високі результати на всеукраїнських змаганнях

Категория: Спорт

Дизайн-без-названия-12

Спортсмени з Бердичева продовжують успішно виступати на всеукраїнських змаганнях.
Даніїл Маркевич (тренер Юрій Кузик) став третім у бігу на дистанції 200 м. Призове місце 16-річний легкоатлет здобув у Львові, де проходив командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР юнаків та дівчат (2006 р.н. та молодше).
Низку нагород бердичівляни днями привезли також із Тернополя, де відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед ДЮСШ.
Перше місце у розділі «кік-лайт» серед спортсменів віком 10-12 років здобула вихованка ДЮСШ ім. Лонського Наталія Чернецька. Бронзовими призерами у своїх вікових категоріях стали Олександра Піпа, Марина Куцій, Назар Яремчук та Артем Піщев (усіх тренує Олег Коденський).

Вітаємо наших спортсменів із здобутими призовими місцями та бажаємо успіхів у майбутньому!