Справедливість


Модератор: Bad Boys

Аватара пользователя

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 178

Зарегистрирован: Ср ноя 22, 2006 1:13 pm

Откуда: Бердичев

Сообщение Чт фев 28, 2008 4:02 pm

Якщо до тебе то це вже не пиво буде)))
Изображение
Аватара пользователя

Мембер
Мембер

Сообщения: 79

Зарегистрирован: Пт окт 12, 2007 4:14 pm

Откуда: Бердичев

Сообщение Чт фев 28, 2008 6:08 pm

Andrei писал(а):все просто. нація - це одне з понять нашої суспільної системи. тобто вони фігурує тільки всередині неї. на прикладах: вам не потрібна конкретна національність, щоб виростити в себе на городі мішок картоплі, але потрібна, щоб взяти участь у виборах як процесі всередині суспільної системи. як відомо, кожна система має певні правила. в тому числі вони стосуються і її елементів, до яких відноситься і національність. тому ваше "чому я не можу змінити національність" звучить приблизно як "чому я не можу ввести 111 в поле e-mail при реєстрації на форумі".


Коллега, имхо, для голосования на выборах нужна вовсе не национальность, а гражданство. Национальность нужна вовсе для другого. Но вопрос остается вопросом: почему человек может поменять даже такую неизменимую вещь, как пол, а национальность - ни за что? Хотя и тут есть исключения. Например, любой язычник при желании может стать евреем.
Моя любимая онлайн-радиостанция: http://media1.lrt.lt/klasikalive
Аватара пользователя

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 264

Зарегистрирован: Ср мар 08, 2006 2:18 pm

Сообщение Чт фев 28, 2008 6:44 pm

Разверзающий ложесна писал(а):
Andrei писал(а):все просто. нація - це одне з понять нашої суспільної системи. тобто вони фігурує тільки всередині неї. на прикладах: вам не потрібна конкретна національність, щоб виростити в себе на городі мішок картоплі, але потрібна, щоб взяти участь у виборах як процесі всередині суспільної системи. як відомо, кожна система має певні правила. в тому числі вони стосуються і її елементів, до яких відноситься і національність. тому ваше "чому я не можу змінити національність" звучить приблизно як "чому я не можу ввести 111 в поле e-mail при реєстрації на форумі".


Коллега, имхо, для голосования на выборах нужна вовсе не национальность, а гражданство. Национальность нужна вовсе для другого. Но вопрос остается вопросом: почему человек может поменять даже такую неизменимую вещь, как пол, а национальность - ни за что? Хотя и тут есть исключения. Например, любой язычник при желании может стать евреем.

я вибрав невдалий приклад про вибори, але тим не менше таке поняття, як ценз національності насправді існує. навіть, ценз статі є) не вірите - пошукайте в ґуґлі. а на ваше питання я відповів уже. це всього-на-всього сухе правило. чому релігію можна змінити, а національність ні? - так історично склалося, от і все.
Аватара пользователя

Мембер
Мембер

Сообщения: 58

Зарегистрирован: Вт дек 18, 2007 10:07 am

Откуда: Житомир {WarWolves}

Сообщение Пт фев 29, 2008 8:25 am

Andrei писал(а):
Разверзающий ложесна писал(а):
Andrei писал(а):все просто. нація - це одне з понять нашої суспільної системи. тобто вони фігурує тільки всередині неї. на прикладах: вам не потрібна конкретна національність, щоб виростити в себе на городі мішок картоплі, але потрібна, щоб взяти участь у виборах як процесі всередині суспільної системи. як відомо, кожна система має певні правила. в тому числі вони стосуються і її елементів, до яких відноситься і національність. тому ваше "чому я не можу змінити національність" звучить приблизно як "чому я не можу ввести 111 в поле e-mail при реєстрації на форумі".


Коллега, имхо, для голосования на выборах нужна вовсе не национальность, а гражданство. Национальность нужна вовсе для другого. Но вопрос остается вопросом: почему человек может поменять даже такую неизменимую вещь, как пол, а национальность - ни за что? Хотя и тут есть исключения. Например, любой язычник при желании может стать евреем.

я вибрав невдалий приклад про вибори, але тим не менше таке поняття, як ценз національності насправді існує. навіть, ценз статі є) не вірите - пошукайте в ґуґлі. а на ваше питання я відповів уже. це всього-на-всього сухе правило. чому релігію можна змінити, а національність ні? - так історично склалося, от і все.


зміна релігії є менш критичною для влади чим зміна "господарів", от так історично і склалося....
Изображение
Изображение
ИзображениеEBR HAPPY USER
Поверніть raison d'etre :?
Аватара пользователя

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 264

Зарегистрирован: Ср мар 08, 2006 2:18 pm

Сообщение Пт фев 29, 2008 8:58 am

блін, чувак, в тебе параноя!..
Аватара пользователя

Мембер
Мембер

Сообщения: 58

Зарегистрирован: Вт дек 18, 2007 10:07 am

Откуда: Житомир {WarWolves}

Сообщение Пт фев 29, 2008 9:04 am

Andrei писал(а):блін, чувак, в тебе параноя!..

Параноя це манія переслідування в однієї людини, я ж свою хворобу називаю теорією заговора :D
Изображение
Изображение
ИзображениеEBR HAPPY USER
Поверніть raison d'etre :?
Аватара пользователя

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 264

Зарегистрирован: Ср мар 08, 2006 2:18 pm

Сообщение Пт фев 29, 2008 9:06 am

Bat0 писал(а):
Andrei писал(а):блін, чувак, в тебе параноя!..

Параноя це манія переслідування в однієї людини, я ж свою хворобу називаю теорією заговора :D

ну чи так :D
Аватара пользователя

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 178

Зарегистрирован: Ср ноя 22, 2006 1:13 pm

Откуда: Бердичев

Сообщение Пт фев 29, 2008 9:12 am

точно))))
Изображение
Аватара пользователя

Мембер
Мембер

Сообщения: 58

Зарегистрирован: Вт дек 18, 2007 10:07 am

Откуда: Житомир {WarWolves}

Сообщение Пт фев 29, 2008 9:16 am

Хоча хворобою вона є для вас, для мене ж це власе життева позиція. Вам легше вважати точку зору, що кардинально розбігається, з вашою відхиленням від норми, чи "хворобою", ніж прийняти її до уваги (бо в такому разі є шанс погодитись і потрапити в розряд таких самих "хворих").
Провокаця вдалась.
Изображение
Изображение
ИзображениеEBR HAPPY USER
Поверніть raison d'etre :?
Аватара пользователя

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 178

Зарегистрирован: Ср ноя 22, 2006 1:13 pm

Откуда: Бердичев

Сообщение Пт фев 29, 2008 9:29 am

Ага життева позиція, після перегляду більш ніж сумнівного фільму "дух времени", ця позиція яка зараз в тебе тоді не є твоя а навязанна саме цим фільмом;)
Изображение
Аватара пользователя

Мембер
Мембер

Сообщения: 58

Зарегистрирован: Вт дек 18, 2007 10:07 am

Откуда: Житомир {WarWolves}

Сообщение Пт фев 29, 2008 9:37 am

Necros писал(а):Ага життева позиція, після перегляду більш ніж сумнівного фільму "дух времени", ця позиція яка зараз в тебе тоді не є твоя а навязанна саме цим фільмом;)

даааааа бля....після фільму...погано ти мну знаєш. Відкрию тобі очі. Взагалі у мну це все почалось з БІЛЬШ сумнівного фільму "Бійцівський клуб", і далі по наростаючий...
Изображение
Изображение
ИзображениеEBR HAPPY USER
Поверніть raison d'etre :?
Аватара пользователя

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 178

Зарегистрирован: Ср ноя 22, 2006 1:13 pm

Откуда: Бердичев

Сообщение Пт фев 29, 2008 10:09 am

Але накрило тебе саме після цього фільму http://loadup.ru/video/view/?id=v282463c7ee , до цього ти шукав смисл життя, тепер ти його знайшов в теоріїї заговору :)

"Поверниіть reason d'etre" повернули;)
Изображение
Аватара пользователя

Мембер
Мембер

Сообщения: 58

Зарегистрирован: Вт дек 18, 2007 10:07 am

Откуда: Житомир {WarWolves}

Сообщение Сб мар 01, 2008 8:27 am

Necros писал(а):Але накрило тебе саме після цього фільму http://loadup.ru/video/view/?id=v282463c7ee , до цього ти шукав смисл життя, тепер ти його знайшов в теоріїї заговору :)

"Поверниіть reason d'etre" повернули;)

я шо тег зняв? :shock: Чуваг, смисл життя не в заговорі. І конкретно мну накрило раніш, набагато раніш, просто ти не звертав уваги...Reason d'etre це не зміст життя, а причина, якою обгрунтовується cogito - ідея, тобто. Ти це твердження неправильно толкуеш, бо строїш висновки на одній мультясі, яку навіть не зрозумів до кінця. :?
Изображение
Изображение
ИзображениеEBR HAPPY USER
Поверніть raison d'etre :?
Аватара пользователя

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 178

Зарегистрирован: Ср ноя 22, 2006 1:13 pm

Откуда: Бердичев

Сообщение Сб мар 01, 2008 9:32 am

Bat0 писал(а):
Necros писал(а):Але накрило тебе саме після цього фільму http://loadup.ru/video/view/?id=v282463c7ee , до цього ти шукав смисл життя, тепер ти його знайшов в теоріїї заговору :)

"Поверниіть reason d'etre" повернули;)

я шо тег зняв? :shock: Чуваг, смисл життя не в заговорі. І конкретно мну накрило раніш, набагато раніш, просто ти не звертав уваги...Reason d'etre це не зміст життя, а причина, якою обгрунтовується cogito - ідея, тобто. Ти це твердження неправильно толкуеш, бо строїш висновки на одній мультясі, яку навіть не зрозумів до кінця. :?

Чувак якщо на то пішло то зміни надпис свій на raison de'tre, тому що reason це англ. а французькою (смисл/причина) буде саме raison і доречі фраза raison de'tre в цьому поєднанні якраз і означає "смисл існування" і в ерго вона також зустрічалась в цьому смислі, так що не стоїть робити з себе людину загадку і шукати істину в істині, все доволі просто і непотрібно перекручувати мої фрази зі смисла на зміст і з гарячого на кругле як ти любиш казати;)
Изображение
Аватара пользователя

Мембер
Мембер

Сообщения: 58

Зарегистрирован: Вт дек 18, 2007 10:07 am

Откуда: Житомир {WarWolves}

Сообщение Сб мар 01, 2008 11:44 am

Necros писал(а):
Bat0 писал(а):
Necros писал(а):Але накрило тебе саме після цього фільму http://loadup.ru/video/view/?id=v282463c7ee , до цього ти шукав смисл життя, тепер ти його знайшов в теоріїї заговору :)

"Поверниіть reason d'etre" повернули;)

я шо тег зняв? :shock: Чуваг, смисл життя не в заговорі. І конкретно мну накрило раніш, набагато раніш, просто ти не звертав уваги...Reason d'etre це не зміст життя, а причина, якою обгрунтовується cogito - ідея, тобто. Ти це твердження неправильно толкуеш, бо строїш висновки на одній мультясі, яку навіть не зрозумів до кінця. :?

Чувак якщо на то пішло то зміни надпис свій на raison de'tre, тому що reason це англ. а французькою (смисл/причина) буде саме raison і доречі фраза raison de'tre в цьому поєднанні якраз і означає "смисл існування" і в ерго вона також зустрічалась в цьому смислі, так що не стоїть робити з себе людину загадку і шукати істину в істині, все доволі просто і непотрібно перекручувати мої фрази зі смисла на зміст і з гарячого на кругле як ти любиш казати;)


Я ж тобі кажу, що мультяху ти ніграму не зрозумів...ти завжди дивишся прямо, і не бачиш того що знаходиться на задньому плані, raison de'tre в прямому смислі значить - причина існування, але чого японці використовували французький в цьому разі? Що немає такого виразу на японському? Чуваг, raison de'tre значить оправдання існування, а не причину. Ти бачиш тільки те, що тобі показують, ти прямий як рельса, і тебе, напевне жаба давить, що ти не можеш зрозуміти багатовимірність якогось твору. Натомість ти кричиш: "це все фігня, і бред, бо Я так думаю, а ти - креведко і лох, бо не думаєш так як Я (бо Я думаю загальнопринятими шаблонами)". І якщо ти мені не докажнш, то будеш відчувати себе як мінімум приниженим, (бо на твоїй стороні істина, так?) Натомість ти хочеш принизити мене. Доречі цей пост тупо офф-топний, але ти мене сам на нього розвів. Знаєш, я тебе не змушую придержуватись моєї точки зору, отже і ти перестань на мну давити і провокувати. У кожного своя точка зору на життя, і ми тут до тебе просто ділились їми, тому припини показувати, який ти розумний, і як я помиляюсь, бо перейдемо на лічності, капіш?
І перестань з себе строїти доктора Фройда, адже окрім грубої провокації в тебе нічого не виходить.
Изображение
Изображение
ИзображениеEBR HAPPY USER
Поверніть raison d'etre :?
Пред.След.

Вернуться в Все, что не подходит не в один из разделов

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 16

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB