Справедливість


Модератор: Bad Boys

Аватара пользователя

Мембер
Мембер

Сообщения: 58

Зарегистрирован: Вт дек 18, 2007 10:07 am

Откуда: Житомир {WarWolves}

Сообщение Ср фев 27, 2008 6:21 pm

Andrei писал(а):
Bat0 писал(а):І що ти вкладуеш в фразу "втекти від життя"? В тебе життя чітко повязане з суспільством, ти на системі, в тебе розрив з суспільством викликає жах? Ніби від нянькі відривають? А може там життя тільки-но почнеться? Потрібно просто обрізати пуповину...і цього мивсі найбільш боїмся...бо тут за нас роблять все - навіть думають і вирішують, і завжди можна сказати - типу, що поробиш, обставини так склались...

який жах, яка система? я просто намагаюсь сприймати життя таким, яке воно є. ну сам поміркуй, зробити не так легко, як сказати. навіть, щоб відмовитись від усього і почати жити отшельніком треба мати за плечима багато речей, головні - матеріальне підгрунтя, тому що ту ж таки хатину треба за щось і з чогось побудувати, і гарне здоров"я. та й підготуватись треба добре. уяви ситуацію, що ти захворів, в тебе температура під 40 і ти за сотні кілометрів від цивілізації. ніяких антибіотиків, аспіріну і т.п. треба лікуватись незрозуміло чим, зварити собі їжу, нарубати дров і пропалити в хаті, шоб не задубнуть. звісно, люди так живуть, раніше всі так жили, але жили/живуть змалку. і почувалися доволі комфортно. до речі, якраз зарахунок того, що жили в суспільстві. те, куди ти хочеш втекти теж було колись суспільством і з нього теж хтось хотів повернутись до коріння.


втекти я не хочу, я хочу зробити QUIT з того типу суспільства, яке не відповідае МОЇМ представленням про правильність суспільства.
приказку знаеш, "очі бояться, а руки роблять", так от, "не такий страшний чорт, як його малюють" і не так важко пристосуватись до екстремального середовищ (я, наприклад, два роки прожив на полярному колі в АБСОЛЮТНО незнайомих мну умовах, да ще й нелегалом,і живий як бач)...просто набридло вже дивитись, як мною і іншими користується наше благодатне суспільство.
а отримуєми ми з того користування рівним рахунком тільки комплекси неповноцінності і біль в гепі (які формуються рекламами і т.д., бо занадто вже вміло грають на простих інстинктах простих людей), які потім виліковуються індустрією розваг, що чимдалі набирає більших обертів. Ми всі відірвані від реальності. На це працює безліч установ, вони роблять будь-що, щоб запевнити нас, цей балаган і є життя. "У нас акція - приведи друга і не будеш почувати себе одного на***баним, нехай друг відчуває себе так сам...гуртом і батька легко бити". Людина народжується вільною, і з самого дитинства суспільство вдовблюе в голову, що ніякої свободи нема, а є ось така схема - навчаешься, здобуваеш ВО, працюеш, діти, пенсія, смерть. Да ще й каже - слідуй шляху МАТЕРІАЛІЗМУ І ВСЕ БУДЕ ГУТ! Нехоч? так ми примусим...всі. Не примусим? Значить ти хворий, бо ти не такий як всі - вперед на дурку лікуватись, прошупана.
Що нам може дати це суспільство окрім накатаної роками схеми буття середньостатичного бидла?
Впевненість в собі? Херня!- Комплекс неповноцінності
Матеріальні блага? Херня!-Сплошні борги, за які наші правнуки не розрахуються
Карьерний ріст? Херня!-Всеодно знайдеться хтось, хто буде сидіти вище тебе і гадити тобі на голову
Саморелізацію? Про яку самореалізацію йде річ, коли ми виконуємо зарання заготований нам план. Ми йдемо по прямій - сюжет як рельси, не звернути, і йдемо не в краще майбутне - а в яму з лайном. І ми з задоволенням в її сиганемо з розбігу, бо обмалюють, як райський оазис.І ще одне - нас всіх а**уть в кінці, от побачиш...
Изображение
Изображение
ИзображениеEBR HAPPY USER
Поверніть raison d'etre :?
Аватара пользователя

Мембер
Мембер

Сообщения: 79

Зарегистрирован: Пт окт 12, 2007 4:14 pm

Откуда: Бердичев

Сообщение Ср фев 27, 2008 8:35 pm

Да о какой справедливости вообще может идти речь, если я лишен самого элементарного права - права на выбор национальности! Например, если кто-то хочет изменить свой пол - всегда пожалуйста. меняй напрочь за милую душу, хоть десять раз подряд! Только плати, и тебе будет любой каприз за ваши деньги. А если я всего-навсего хочу изменить свою национальность - так фигушки, это нельзя. Пусть я даже в совершенстве овладею латышским языком, буду есть только блюда латышской национальной кухни и носить ихнюю национальную одежду, соблюдать все традиции и обряды, пусть я даже все имущество свое раздам нищим, чтобы у меня было, как у латыша - лишь хрен да душа, все равно меня в латыши никогда не возьмут, ни за какие коврижки. Разве это справедливо? Есть латыши, которым на Латвию начхать с 16-го этажа, которые всю жизнь прожили в России, не знают ни одного слова по-латышски, - и все равно они латыши! Где же правда?
Моя любимая онлайн-радиостанция: http://media1.lrt.lt/klasikalive
Аватара пользователя

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 264

Зарегистрирован: Ср мар 08, 2006 2:18 pm

Сообщение Чт фев 28, 2008 9:27 am

Bat0 писал(а):
Andrei писал(а):
Bat0 писал(а):
Andrei писал(а):це називається не змінити, а втекти від життя

це називаеться обрести свободу, і робити те що ти хочеш, а не те що хочуть від тебе...Це називаеться положити прибор на весь цивілізований світ і дихати на повні груди на вершині гори, зустрічаючи раннє сонце, а не травитись в тісній маршрутці газами по дорозі на роботу, це називається повернутись до коріння.

свободи не існує! свобода, прагнення до свободи... - це все один із засобів маніпулювання, про які ти пишеш. а бажання все кинути може з"явитись через почуття безвихідності, наше підсвідоме налаштоване на виживання і тому починає перебирати варіанти, впарюючи це нашій свідомості як гарне нове життя, бажану недосяжну свободу і т.п. а насправді і якийсь невідомий коваль може себе почувати вкрай некомфортно в одинокій хатинці серед лісу і мати завітну мрію досягнути свободи в мегаполісі.


свобода прямопротилежна кількості важілів впливу на твою поведінку, отже чим менше на тебе давлять, тим більше в тебе свободи. Основний ворог свободи - то годинник, бо він показує, скільки часу ти марнуєш, бо він показує, що ти не є володарем свого часу. Свобода - відсутність обмежень.

8.00 підйом
8.30 на роботу
12.00 обід
17.00 до дому
18.00 вечеря
19.00 розваги
22.00 спать

Знайомо?

я ж кажу, свободи не існує, це утопічне поняття. ти зараз намагаєшся відкрити мені очі на ті речі, які я вже давно сприймаю за буденність.
що стосується часу, якщо ти викинеш годинник, ти не станеш володарем часу, це просто спосіб заставити себе так думати. ти ж не перестанеш старіти і твій чай не буде завжди гарячим. час не буде переставати тебе мати, а дивлячись на годинник, ти хоч можеш спостерігати як він це робить. те, що ти розписав, називається режим. а дотримання правильного режиму дозволяє тобі гарно почуватися і продуктивно працювати. імхо, це позитив.
Аватара пользователя

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 264

Зарегистрирован: Ср мар 08, 2006 2:18 pm

Сообщение Чт фев 28, 2008 9:44 am

Разверзающий ложесна писал(а):Да о какой справедливости вообще может идти речь, если я лишен самого элементарного права - права на выбор национальности! Например, если кто-то хочет изменить свой пол - всегда пожалуйста. меняй напрочь за милую душу, хоть десять раз подряд! Только плати, и тебе будет любой каприз за ваши деньги. А если я всего-навсего хочу изменить свою национальность - так фигушки, это нельзя. Пусть я даже в совершенстве овладею латышским языком, буду есть только блюда латышской национальной кухни и носить ихнюю национальную одежду, соблюдать все традиции и обряды, пусть я даже все имущество свое раздам нищим, чтобы у меня было, как у латыша - лишь хрен да душа, все равно меня в латыши никогда не возьмут, ни за какие коврижки. Разве это справедливо? Есть латыши, которым на Латвию начхать с 16-го этажа, которые всю жизнь прожили в России, не знают ни одного слова по-латышски, - и все равно они латыши! Где же правда?

все просто. нація - це одне з понять нашої суспільної системи. тобто вони фігурує тільки всередині неї. на прикладах: вам не потрібна конкретна національність, щоб виростити в себе на городі мішок картоплі, але потрібна, щоб взяти участь у виборах як процесі всередині суспільної системи. як відомо, кожна система має певні правила. в тому числі вони стосуються і її елементів, до яких відноситься і національність. тому ваше "чому я не можу змінити національність" звучить приблизно як "чому я не можу ввести 111 в поле e-mail при реєстрації на форумі".
Аватара пользователя

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 178

Зарегистрирован: Ср ноя 22, 2006 1:13 pm

Откуда: Бердичев

Сообщение Чт фев 28, 2008 10:01 am

Интересно чего сейчас не хватает человеку, возьмем хотя бы средневековье, тот же феодализм, монархия в которой войны начинались лишь по причуде самого монарха, власть церкви, инквизиция, охота на ведьм... Теперь стало ещё хуже? Смешно слушать об ограничении прав, никому никто не мешает стать президентом, диктатором, лидером нации в конце концов. Всё дело в человеческой сущности, проще рассуждать чем делать, а достичь можно всего главное захотеть.
Изображение
Аватара пользователя

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 264

Зарегистрирован: Ср мар 08, 2006 2:18 pm

Сообщение Чт фев 28, 2008 10:12 am

Bat0 писал(а):втекти я не хочу, я хочу зробити QUIT з того типу суспільства, яке не відповідае МОЇМ представленням про правильність суспільства.
приказку знаеш, "очі бояться, а руки роблять", так от, "не такий страшний чорт, як його малюють" і не так важко пристосуватись до екстремального середовищ (я, наприклад, два роки прожив на полярному колі в АБСОЛЮТНО незнайомих мну умовах, да ще й нелегалом,і живий як бач)...просто набридло вже дивитись, як мною і іншими користується наше благодатне суспільство.
а отримуєми ми з того користування рівним рахунком тільки комплекси неповноцінності і біль в гепі (які формуються рекламами і т.д., бо занадто вже вміло грають на простих інстинктах простих людей), які потім виліковуються індустрією розваг, що чимдалі набирає більших обертів. Ми всі відірвані від реальності. На це працює безліч установ, вони роблять будь-що, щоб запевнити нас, цей балаган і є життя. "У нас акція - приведи друга і не будеш почувати себе одного на***баним, нехай друг відчуває себе так сам...гуртом і батька легко бити". Людина народжується вільною, і з самого дитинства суспільство вдовблюе в голову, що ніякої свободи нема, а є ось така схема - навчаешься, здобуваеш ВО, працюеш, діти, пенсія, смерть. Да ще й каже - слідуй шляху МАТЕРІАЛІЗМУ І ВСЕ БУДЕ ГУТ! Нехоч? так ми примусим...всі. Не примусим? Значить ти хворий, бо ти не такий як всі - вперед на дурку лікуватись, прошупана.
Що нам може дати це суспільство окрім накатаної роками схеми буття середньостатичного бидла?
Впевненість в собі? Херня!- Комплекс неповноцінності
Матеріальні блага? Херня!-Сплошні борги, за які наші правнуки не розрахуються
Карьерний ріст? Херня!-Всеодно знайдеться хтось, хто буде сидіти вище тебе і гадити тобі на голову
Саморелізацію? Про яку самореалізацію йде річ, коли ми виконуємо зарання заготований нам план. Ми йдемо по прямій - сюжет як рельси, не звернути, і йдемо не в краще майбутне - а в яму з лайном. І ми з задоволенням в її сиганемо з розбігу, бо обмалюють, як райський оазис.І ще одне - нас всіх а**уть в кінці, от побачиш...

зробити QUIT не важко і способів є багато. наприклад, всунути в рота дуло і натиснути на курок, стрибнути з даху, пустити собі кров в теплій ванні.. можна продовжувати до безкінечності. а можна залишитися в цьому далеко не ідеальному світі і пристосовуватися до його недоліків. інакше не вийде, це не сімнадцяте століття, на карті немає білих п"ятен, тобі всеодно прийдеться з кимось рахуватись, від когось чи від чогось залежати. якщо ти бачиш спосіб обійти закони суспільства, будь ласка, поділись. але не на рівні ідей. ідеї нічого не варті, якщо не знати як їх реалізувати.
на полярному колі ти прожив не в землянці, поруч з ведмежою барлогою, а в цивілізованому місті. це абсолютно різні речі.
стосовно дружби. дружба - це теж один із способів маніпуляції нами. нам же змалку раніше вбивали в голову цінити дружбу, допомагати друзям в сткрутний час. це ж було за часів союзу, а весь світ знає, наскільки сильно союз зомбував людей. учасники акції "приведи друга", про яку ти пишеш, виходить, стали частково вільними від суспільства, бо не дозволяють нав"язати собі дружбу. то де тут добро, а де зло?
самореалізація залежить не лише від суспільства. можна мати 5 мільйонів баксів і не самореалізуватись.
Аватара пользователя

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 264

Зарегистрирован: Ср мар 08, 2006 2:18 pm

Сообщение Чт фев 28, 2008 10:19 am

Necros писал(а):Интересно чего сейчас не хватает человеку, возьмем хотя бы средневековье, тот же феодализм, монархия в которой войны начинались лишь по причуде самого монарха, власть церкви, инквизиция, охота на ведьм... Теперь стало ещё хуже? Смешно слушать об ограничении прав, никому никто не мешает стать президентом, диктатором, лидером нации в конце концов. Всё дело в человеческой сущности, проще рассуждать чем делать, а достичь можно всего главное захотеть.

"достичь можно всего главное захотеть" - так говорять американські психологи. а в нас є приказка "вище голови не стрибнеш". президентом може стати не кожен. все залежить не від бажання, а де, ким і яким ти народився і як з тобою пограється світ. і це все в умовах суспільства.
Аватара пользователя

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 178

Зарегистрирован: Ср ноя 22, 2006 1:13 pm

Откуда: Бердичев

Сообщение Чт фев 28, 2008 10:55 am

Незнаю про американьских психологів не читав. Звідки у вас такі песимістичні настрої взялись? :) Є ще одна приказка "Если очень захотеть можно в комос улететь";)
Изображение
Аватара пользователя

Мембер
Мембер

Сообщения: 58

Зарегистрирован: Вт дек 18, 2007 10:07 am

Откуда: Житомир {WarWolves}

Сообщение Чт фев 28, 2008 11:08 am

Andrei писал(а):
Necros писал(а):Интересно чего сейчас не хватает человеку, возьмем хотя бы средневековье, тот же феодализм, монархия в которой войны начинались лишь по причуде самого монарха, власть церкви, инквизиция, охота на ведьм... Теперь стало ещё хуже? Смешно слушать об ограничении прав, никому никто не мешает стать президентом, диктатором, лидером нации в конце концов. Всё дело в человеческой сущности, проще рассуждать чем делать, а достичь можно всего главное захотеть.

"достичь можно всего главное захотеть" - так говорять американські психологи. а в нас є приказка "вище голови не стрибнеш". президентом може стати не кожен. все залежить не від бажання, а де, ким і яким ти народився і як з тобою пограється світ. і це все в умовах суспільства.

Реально ми спілкумось в різних площинах - ви торочите мну про матеріалістичний розвиток, який мені набрид, і ще - Андрюх, якщо ти бачиш вихід восновному в самогубстві, то не треба мну приписовати ці слова. І ще одне - ти того і змиривсь, що окрім самогубства виходу не бачив. Я вам скажу от що: свобода права мну не задовільняє, і я не хочу грати по правилам суспільства (які доречи сформовані без моєї участі), бо ці всі правила є ніщо інше, як просто обмеження проти вільнодумства і свободного розвитку особистості...ми з вами в різних площинах буття, тому я ставлю крапку в диспуті зі своеї сторони (бо я кажу про "кругле" а ви мені про "зелене", різні категорії, соррі).
"Тяжко оцінити глибину ночі знаходячись на денному світлі" (с) Ніцше.
Изображение
Изображение
ИзображениеEBR HAPPY USER
Поверніть raison d'etre :?
Аватара пользователя

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 264

Зарегистрирован: Ср мар 08, 2006 2:18 pm

Сообщение Чт фев 28, 2008 11:55 am

Necros писал(а):Незнаю про американьских психологів не читав. Звідки у вас такі песимістичні настрої взялись? :) Є ще одна приказка "Если очень захотеть можно в комос улететь";)

Оптимізм — це розкіш великих людей. (Л. Арагон) :)
Аватара пользователя

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 264

Зарегистрирован: Ср мар 08, 2006 2:18 pm

Сообщение Чт фев 28, 2008 12:07 pm

Bat0 писал(а):
Andrei писал(а):
Necros писал(а):Интересно чего сейчас не хватает человеку, возьмем хотя бы средневековье, тот же феодализм, монархия в которой войны начинались лишь по причуде самого монарха, власть церкви, инквизиция, охота на ведьм... Теперь стало ещё хуже? Смешно слушать об ограничении прав, никому никто не мешает стать президентом, диктатором, лидером нации в конце концов. Всё дело в человеческой сущности, проще рассуждать чем делать, а достичь можно всего главное захотеть.

"достичь можно всего главное захотеть" - так говорять американські психологи. а в нас є приказка "вище голови не стрибнеш". президентом може стати не кожен. все залежить не від бажання, а де, ким і яким ти народився і як з тобою пограється світ. і це все в умовах суспільства.

Реально ми спілкумось в різних площинах - ви торочите мну про матеріалістичний розвиток, який мені набрид, і ще - Андрюх, якщо ти бачиш вихід восновному в самогубстві, то не треба мну приписовати ці слова. І ще одне - ти того і змиривсь, що окрім самогубства виходу не бачив. Я вам скажу от що: свобода права мну не задовільняє, і я не хочу грати по правилам суспільства (які доречи сформовані без моєї участі), бо ці всі правила є ніщо інше, як просто обмеження проти вільнодумства і свободного розвитку особистості...ми з вами в різних площинах буття, тому я ставлю крапку в диспуті зі своеї сторони (бо я кажу про "кругле" а ви мені про "зелене", різні категорії, соррі).
"Тяжко оцінити глибину ночі знаходячись на денному світлі" (с) Ніцше.

якщо є інший вихід, то напиши про нього. ато наразі ти виглядаєш як сова з анекдоту "станьте йожиками", вибач за порівняння. а те, що хтось не розділяє твоєї думки не повід вважати себе мудрішим за нього.
Аватара пользователя

Мембер
Мембер

Сообщения: 58

Зарегистрирован: Вт дек 18, 2007 10:07 am

Откуда: Житомир {WarWolves}

Сообщение Чт фев 28, 2008 12:40 pm

Andrei писал(а):
Bat0 писал(а):
Andrei писал(а):
Necros писал(а):Интересно чего сейчас не хватает человеку, возьмем хотя бы средневековье, тот же феодализм, монархия в которой войны начинались лишь по причуде самого монарха, власть церкви, инквизиция, охота на ведьм... Теперь стало ещё хуже? Смешно слушать об ограничении прав, никому никто не мешает стать президентом, диктатором, лидером нации в конце концов. Всё дело в человеческой сущности, проще рассуждать чем делать, а достичь можно всего главное захотеть.

"достичь можно всего главное захотеть" - так говорять американські психологи. а в нас є приказка "вище голови не стрибнеш". президентом може стати не кожен. все залежить не від бажання, а де, ким і яким ти народився і як з тобою пограється світ. і це все в умовах суспільства.

Реально ми спілкумось в різних площинах - ви торочите мну про матеріалістичний розвиток, який мені набрид, і ще - Андрюх, якщо ти бачиш вихід восновному в самогубстві, то не треба мну приписовати ці слова. І ще одне - ти того і змиривсь, що окрім самогубства виходу не бачив. Я вам скажу от що: свобода права мну не задовільняє, і я не хочу грати по правилам суспільства (які доречи сформовані без моєї участі), бо ці всі правила є ніщо інше, як просто обмеження проти вільнодумства і свободного розвитку особистості...ми з вами в різних площинах буття, тому я ставлю крапку в диспуті зі своеї сторони (бо я кажу про "кругле" а ви мені про "зелене", різні категорії, соррі).
"Тяжко оцінити глибину ночі знаходячись на денному світлі" (с) Ніцше.

якщо є інший вихід, то напиши про нього. ато наразі ти виглядаєш як сова з анекдоту "станьте йожиками", вибач за порівняння. а те, що хтось не розділяє твоєї думки не повід вважати себе мудрішим за нього.


я не вважаю себе розумнішим, я просто зрозумів, що ми в РІЗНИХ площинах живемо, от і все ....знову ж таки не порівнюй "гаряче" з "квадратним"...
свій погляд на проблему я вже висказав вище, ще є декілька - тобі дякую за Любко Дереша "Намір!" (повний розрив свідомості) і за Муракамі, у його безліч таких інтонацій, ще е Кафка, той взагалі вважав, що весь світ нереальний...Все. Крапка.
Хоча ні, всім рекомендую подивитись: http://loadup.ru/video/view/?id=v282463c7ee (хоча за достовірність не ручаюсь, але занадто вже багато співпадінь - тому я схиляюсь вірити)
Изображение
Изображение
ИзображениеEBR HAPPY USER
Поверніть raison d'etre :?
Аватара пользователя

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 264

Зарегистрирован: Ср мар 08, 2006 2:18 pm

Сообщение Чт фев 28, 2008 12:50 pm

Bat0 писал(а):я не вважаю себе розумнішим, я просто зрозумів, що ми в РІЗНИХ площинах живемо, от і все ....знову ж таки не порівнюй "гаряче" з "квадратним"...
свій погляд на проблему я вже висказав вище, ще є декілька - тобі дякую за Любко Дереша "Намір!" (повний розрив свідомості) і за Муракамі, у його безліч таких інтонацій, ще е Кафка, той взагалі вважав, що весь світ нереальний...Все. Крапка.
Хоча ні, всім рекомендую подивитись: http://loadup.ru/video/view/?id=v282463c7ee (хоча за достовірність не ручаюсь, але занадто вже багато співпадінь - тому я схиляюсь вірити)

значить просто вибрав невлучну читату. переконаний, що ми говоримо про те саме, просто в нас трохи інші точки зору. пропоную продовжити дискусію за пивом, бо форум для цього не найкраще місце.
Аватара пользователя

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 178

Зарегистрирован: Ср ноя 22, 2006 1:13 pm

Откуда: Бердичев

Сообщение Чт фев 28, 2008 2:26 pm

Плюс адин за пыво :)
Изображение
Аватара пользователя

Мембер
Мембер

Сообщения: 58

Зарегистрирован: Вт дек 18, 2007 10:07 am

Откуда: Житомир {WarWolves}

Сообщение Чт фев 28, 2008 2:51 pm

Necros писал(а):Плюс адин за пыво :)

Приїзжайте, хуле ;) место встречі ізменніть ніззя... :D
Изображение
Изображение
ИзображениеEBR HAPPY USER
Поверніть raison d'etre :?
Пред.След.

Вернуться в Все, что не подходит не в один из разделов

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 25

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB